breadcrumbs_revolution_theme

УМОВИ

 

1 Візначення

1.1 В цьому документі визначення мають наступний зміст:

Покупець – будь-яка дієздатна фізична особа, яка здійснює замовлення і придбання товарів на сайті connection.com.ua і яка погодилася з нижчевикладеними умовами. 

Продавець – власник товару, який представлений для продажу на сайті connection.com.ua.

Сайт – інтернет-сайт connection.com.ua.

Товар – об’єкт (предмет одягу, аксесуар чи інше) представлений для продажу на сайті connection.com.ua.

 

2 Загальні положення

2.1 Цей документ є відкрито оголошеною пропозицією Продавця будь-якій фізичній особі укласти договір купівлі-продажу Товару на умовах і у порядку визначених у цьому документі.

2.2 Оформлення замовлення на Сайті, телефоном або в інший спосіб означає згоду Покупця з умовами цього документа.

2.3 Продавець має право у будь-який час без попередження змінити умови цього документа, ціни на Товар та тарифи на супутні послуги, способи і терміни оплати і доставки товару в односторонньому порядку, або змінити будь-яку інформацію, що розміщена на Сайті. Всі зміни вступають в силу негайно після розміщення на Сайті, і вважаються повідомленими Покупцю з моменту такого розміщення. Продавець не нестиме відповідальності перед будь-якою особою якщо такі зміни завдали цій особі шкоду, збитки тощо.

2.4 Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Покупцем.

2.5 Продавець має право без узгодження з Покупцем, передавати свої права та обов'язки третім особам.

2.6 Вся текстова інформація та зображення, що розміщуються на Сайті, є власністю Продавця і не можуть використовуватись будь-ким для комерційних цілей.

 

3 Ціна товару

3.1 Ціна Товару представленого для продажу на Сайті не включає вартість доставки Товара Покупцю. 

3.2 Доставка Товару сплачується Покупцем додатково: або Продавцю або службі доставки (тільки для відправлень в межах України).

3.3 Покупці не з України мають сплатити податки і мита передбачені законодавством країни Покупця. Ціна за доставку не включає в себе податків і мит.

 

4 Доставка та право власності на товар

4.1 Покупець під час замовлення Товару на Сайті, телефоном або в інший спосіб, зобов’язаний повідомити Продавцю всі необхідні дані, які однозначно ідентифікують його особу і адресу доставки Товару. В разі недотримання цих умов Продавець не несе відповідальність за несвоєчасну доставку чи не доставку Товару Покупцю.

4.2 Право власності на замовлений Товар переходить до Покупця з моменту фактичної передачі Товару Покупцю і оплати Покупцем повної вартості Товару. Підтвердженням переходу права власності на Товар є підпис Покупця в накладній, що видана службою доставки або кур’єром. Ризик випадкової загибелі або пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту фактичної передачі Товару Покупцю.

 

5 Відмова від замовленого товару

5.1 Покупець має право відмовитися від замовленого Товару до моменту отримання Товару. 

5.2 Покупець зобов’язаний сплатити Продавцю витрати на зворотню доставку  Товару Продавцю в разі якщо Товар вже був відправлений Покупцю.

 

6 Повернення та обмін товару

6.1 Покупець може повернути Товар повністю або частково з будь-якої причини протягом 14 днів з дати отримання Товару. 

6.2 Покупець сплачує вартість доставки Продавцю Товару  який повертається.

6.3 Товар має бути повернутий в упаковці і у такому ж стані в якому він був отриманий. Товар не повинен містити слідів його використання: забруднень, слідів косметичних засобів, запаху тощо - в іншому випадку Товар не приймається Продавцем і його вартість не повертається Покупцю.

6.4 Повернення грошей Покупцю буде проведене одразу після отримання і перевірки Товару Продавцем.

6.5 Покупець має право обміняти Товар, якщо він не підійшов за розміром, на аналогічний Товар необхідного розміру. Термін обміну - 14 днів, не рахуючи дня покупки. Товар має бути повернутий для обміну в упаковці і у такому ж стані в якому він був отриманий, а також не повинен містити слідів його використання: забруднень, слідів косметичних засобів, запаху тощо - в іншому випадку Товар для обміну не приймається Продавцем і його вартість не повертається Покупцю.

 

7 Обставини непереборної сили

7.1 Будь-яка із сторін, що зазначені в цьому документі, звільняється від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань щодо купівлі чи продажу Товару, якщо це невиконання було викликано обставинами непереборної сили. «Обставини непереборної сили» означають надзвичайні події або обставини, які не можна передбачити або запобігти доступними засобами. Такі надзвичайні події або обставини включають в себе, зокрема: страйки, повені, пожежі, землетруси і інші стихійні лиха, війни, військові дії, дії державних органів чи уряду, а також будь-які інші обставини, що виходять за межі розумного контролю будь-якої із сторін, що зазначені в цьому документі.

 

8 Політика конфіденційності

8.1 Продавець визнає конфіденційними особистими даними Покупця інформацію про: адресу, номери телефону, електронну адресу, паспортні дані і дані банківської карти Покупця.

Надаючи свої персональні дані Продавцю, Покупець погоджується на їх обробку Продавцем для виконання своїх зобов'язань перед Покупцем щодо продажу Товару, а також для аналізу результатів маркетингових акцій, клієнтської підтримки, проведення статистичних досліджень, контролю задоволеності Покупців якістю Товару і послуг. Особи, які відвідують Сайт, а також Покупці погоджуються з тим, що для здійснення зобов'язань перед Покупцем, а також з метою проведення маркетингових досліджень, формування аналітичних звітів і інших маркетингових дій Продавець може доручити обробку персональних даних клієнтів третім особам забезпечивши дотримання вимог діючого законодавства про забезпечення конфіденційності персональних даних та безпеки персональних даних при їх обробці. Під обробкою персональних даних розуміється будь-яка дія, що здійснюється з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи збір, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, передачу (в тому числі передачу третім особам, у тому числі транскордонну передачу, якщо необхідність в ній виникла в ході виконання зобов'язань).